Miniland | Hopla

Hračky podľa typu

Podľa veku

Podľa značky

Darčekové poukážky

Akcie a novinky

Miniland

0€
0€

"V Minilande veríme, že svet je lepším miestom, keď prežívame obdobie rastu našich detí ako cestu k hravému vzdelávaniu. Sme tu, aby sme rozvíjali, uľahčovali a spájali nekonečný potenciál pedagógov a rodičov slúžiť deťom na ich ceste k sebarealizácii prostredníctvom zapájania hračiek a hier podporujúcich sociálne a emočné učenie."

Pútavé a vzdelávacie hračky od španielskej spoločnosti Miniland poskytujú rodičom i pedagógom pohodlie potrebné na vzdelávanie detí prostredníctvom hry. Široké spektrum využitia, krásne farebné prevedenie, hračky vyrobené z vysokokvalitných a bezpečných materiálov robia zo značky Miniland svetový unikát!

Mnohé z produktov značky Miniland sa môžu pýšiť nasledovnými oceneniami a certifikátmi:

Dr. Toy's Best Picks - ocenenie, ktoré udeľuje Dr. Toy, alias Stevanne Auerbach, renomovaný pedagóg a odborník na hračky. Tieto ocenenia sa udeľujú každý rok a zahŕňajú výber najlepších hračiek a hier na trhu z pohľadu ich vzdelávacieho a zábavného potenciálu. Ocenenie Dr. Toy's Best Picks pomáha rodičom, učiteľom a ostatným spotrebiteľom objaviť výborné hračky a hry pre deti, ktoré podporujú kreativitu, fantáziu a rozvoj rôznych zručností.

Play for Change Awards - ocenenie, ktoré sa zameriava na oslavu a uznanie pozitívneho vplyvu hier a hrania na dosiahnutie pozitívnych zmien vo svete.

Mattel Tops 2022 'Toy of the Year' Award Finalist List - zoznam hračiek vybraných na prestížnej súťaži "Toy of the Year" (Hračka roka), ktorú organizuje spoločnosť Mattel. Táto súťaž si kladie za cieľ oceňovať najlepšie a najinovatívnejšie hračky na trhu.

Kind+Jugend Innovation Award - prestížne ocenenie udelené na veľtrhu Kind+Jugend, ktorý je jednou z najväčších medzinárodných výstav detského a bábätkovského tovaru. Toto ocenenie sa udeľuje výrobcom, ktorí predstavia najinovatívnejšie a revolučné produkty v oblasti detí a bábätiek.

Parents' Choice Toy Award j- ocenenie udelené prestížnou organizáciou Parents' Choice Foundation, ktorá hodnotí hračky, hry a ďalšie detské produkty na základe ich kvality, vzdelávacieho a zábavného potenciálu, rovnako ako aj hodnoty, inovácie a bezpečnosti na základe hodnotenia odborníkov a rodičov.

PAL Award - skratka z "Play Advances Language" Award. Toto ocenenie je udelené hrám a hračkám, ktoré pomáhajú podporovať jazykový rozvoj a komunikačné schopnosti detí. PAL Award sa zameriava na hry, hračky, knihy a ďalšie vzdelávacie produkty, ktoré naučia deti nové slová, zvuky, gramatiku a iné jazykové zručnosti prostredníctvom zábavy a hravého učenia sa.

"Autism Live Toys" - označenie, ktoré predstavuje skutočnosť, že tieto hračky sú vhodné pre deti s autizmom. Znamená to, že hračky boli navrhnuté, testované alebo vyhodnotené s ohľadom na špecifické potreby a preferencie detí s touto poruchou. 

4,50 €
149,00 €
Drevená stavebnica - hrad 100 ks
49,50 €
Hračkársky drevený set - kŕmenie
36,50 €
Drevený set pre deti - lekársky kufrík
39,90 €
Drevený set pre deti - kozmetický kufrík
39,90 €
Drevený čajový set pre deti
49,90 €
NOVINKA
Hrkálka a hryzátko 2v1 – pavúčik
12,90 €
NOVINKA
Šuštiaca zmyslová dečka pre bábätká - Tuleň
10,90 €
NOVINKA
Senzorický valec na plazenie pre bábätká
28,50 €
NOVINKA
Gumené pískacie zvieratká
17,50 €
NOVINKA
Sada mäkkých kociek s hrkálkou
22,90 €

Nezávadné materiály

Hygienicky nezávadné, testované a certifikované podľa noriem EÚ !

V ČOM SME VÝNIMOČNÍ?

Poradenstvo, inovatívnosť a široký výber edukatívnych hračiek !

Rýchle dodanie

Doručíme Vám balík i do 24 hodín, kdekoľvek na Slovensku !