Podporili sme | Hopla

Hračky podľa typu

Podľa veku

Podľa značky

Darčekové poukážky

Akcie a novinky

Podporili sme

Hanička a Murko

Pesničkovo - divadelný koncept Hanička a Murko sme podporili vo chvíli, keď sa chystali natočiť muzikál pre deti Kúzelný kvet. Venovali sme im veľké množstvo našich LIVING PUPPETS maňušiek – zvieratiek. Naše maňušky tak zažiarili po boku tejto známej dvojice bábok, z čoho máme obrovskú radosť.

Hanička a Murko s bábkami LIVING PUPPETS od hopla.sk

(Ne) Spokojný slimáčik Slávko

V Hopla sme s veľkou radosťou podporili aj vznik tejto krásnej knižky (Ne) Spokojný slimáčik Slávko, ktorá je zameraná na emocionálny rozvoj dieťaťa a stali sme sa Slávkovým superhrdinom.

Maňuška Tessa s knižkou (Ne) Spokojný slimáčik Slávko

HK Dukla Trenčín Juniors

Nakoľko naše hračkárstvo sídli v meste Trenčín, rozhodli sme sa podporiť aj deti a mládež v HK Dukla Trenčín Juniors sponzorským príspevkom na hokejové dresy.

HK Dukla Trenčín Juniors

Občianske združenie NevyAUTuj AUTistu

Máme veľkú radosť, že sme mohli podporiť aj Občianske združenie NevyAUTuj AUTistu darovaním vzdelávacích hračiek Ondrejkovi. Práve Ondrejko je dôkazom toho, že naše vzdelávacie hračky vedia pomáhať rozvíjať zručnosti aj u detičiek s autizmom. Ondrejkovi sa páčila najmä naša Drevená mozaika s veľkými kolíkmi, ale svoju hlavičku úspešne potrápil aj pri skladaní drevenej balančnej vežičky.

Drevená mozaika s veľkými kolíkmi       Drevená balančná vežička       

Workshop Kreatívne laboratórium

Naše maňušky sme zapožičali na správne ruky, aby asistovali pri workshope Kreatívne laboratórium s cieľom vzdelávať pedagógov v oblasti experimentovania a objavovania pri vyučovacom procese. A išlo im to skutočne skvele!

Maňušky na ruku pri workshope Kreatívne laboratórium

Detské cyklopreteky Novodubnický Superbiker

Máme veľkú radosť aj z toho, že sme mohli byť sponzorom a zároveň súčasťou akcie Novodubnický Superbiker. Množstvo interakcií, množstvo nových kamarátstiev medzi detičkami a našimi maňuškami a množstvo úsmevov. Maňuška Tessa si akciu užila naplno - rozdávala naše pexeso, fandila naplno a skvele si aj zatancovala. Na svoje si prišli deti aj dospelí.

Novodubnický superbiker a maňuška Monika    Maňuška Tessa na akcii Novodubnický superbiker    Detské cyklopreteky Novodubnický superbiker

 

Občianske združenie Marienka

Tešíme sa, že sme mohli podporiť aj Občianske združenie Marienka darovaním vzdelávacích hračiek, najmä drevených Montessori hračiek na rozvoj zručností detičiek, ktoré toto centrum navštevujú. Detičky veľmi potešil aj náš jednorožec ružový - maňuška na rozvoj slovnej zásoby, fantázie, očného kontaktu a pozornosti dieťaťa a Montessori labyrint geometrické tvary.

Deti z OZ Marienka pri hre s Montessori labyrintom        Maňuška jednorožec ružový

Nezávadné materiály

Hygienicky nezávadné, testované a certifikované podľa noriem EÚ !

V ČOM SME VÝNIMOČNÍ?

Poradenstvo, inovatívnosť a široký výber edukatívnych hračiek !

Rýchle dodanie

Doručíme Vám balík i do 24 hodín, kdekoľvek na Slovensku !