Androni Giocattoli | Hopla

Hračky podľa typu

Podľa veku

Podľa značky

Darčekové poukážky

Akcie a novinky

Androni Giocattoli

0€
0€

Androni Giocattoli je známa talianska firma sídliaca neďaleko Milána, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových hračiek do piesku a tiež stavebníc UNICO Plus už od roku 1974. Jej mottom je heslo:

Androni Toys: Kvalita vyrobená v Taliansku. Používané plasty sú pevné, ale zároveň pružné a pri bežnom hraní nedochádza k ich praskaniu. Hračky vydržia veľkú záťaž a preto sú výrobky vhodné aj do škôlok. Od samého začiatku kladie firma veľký dôraz na bezpečnosť, ale pritom sa snaží ponúknuť aj moderný dizajn pre všetky svoje hračky a hry. A čo viac, jednotlivé časti stavebníc sa veľmi jednoducho čistia! Stačí ich opláchnuť pod tečúcou vodou a použiť trochu saponátu. A to všetko pri teplote do 40°C. Takto ich udržíte vždy čisté a pripravené na ďalšie kreatívne dobrodružstvá!

 Hračky tejto značky získali certifikát GIOCATTOLI SICURI, ktorý je zárukou, že hračky dostupné na našom eshope sú sú nielen zábavné, ale aj bezpečné a prešli dôkladnými testami a kontrolami. Tento certifikát je udelený Istituto Italiano Sicurezza dei Giocattoli (Taliansky Ústav pre Bezpečnosť Hračiek), ktorý je lídrom v certifikácii bezpečnosti hračiek a detských výrobkov. Tím odborníkov, vrátane technikov, inžinierov a psychológov, hodnotí rôzne typy hračiek z hľadiska bezpečnosti a vhodnosti pre jednotlivé vekové skupiny detí. 

Logo značky Androni Giocattoli

 

49,50 €
79,50 €
NOVINKA
Guličková dráha pre deti stredná
49,50 €
NOVINKA
Guličková dráha pre deti veľká
79,50 €

Nezávadné materiály

Hygienicky nezávadné, testované a certifikované podľa noriem EÚ !

V ČOM SME VÝNIMOČNÍ?

Poradenstvo, inovatívnosť a široký výber edukatívnych hračiek !

Rýchle dodanie

Doručíme Vám balík i do 24 hodín, kdekoľvek na Slovensku !