Doručovanie | Hopla

Doručovanie

Možnosti Dopravy:

- Kuriér DPD - 3.99 EUR pri objednávke do 70 EUR. Pri objednávke nad 70 EUR / vrátane je doručnenie kuriérom DPD zdrarma.

- Vyzdvihnutie na odbernom mieste DPD - 3 EUR pri objednávke do 70 EUR. Pri objednávke nad 70 EUR / vrátane je doručenie na odberné miesto DPD zdarma.

- Vyzdvihnutie objednaného tovaru osobne v našom showroome zdarma - Prevádzka: EduPoint, s.r.o., Švermová 23, 911 01  Trenčín

Pri možnosti osobného odberu na prevádzke Vám vzniká priestor na ďalšiu inšpiráciu a prezentáciu našich jedinečných hier a hračiek!

Prevzatie zásielky:

Odporúčame dôkladnú kontrolu zásielky pri jej preberaní. V prípade, že ste zistili porušenie alebo poškodenie obalu, tak Vám odporúčame zásielku neprevziať, prípadne riešiť priamo s vodičom prepravnej spoločnosti na mieste zápisom o škode. V prípade prevzatia poškodenej zásielky žiadame o nahlásenie tejto udalosti najneskôr do 24 hod. od prevzatia zásielky na e-mail: info@hopla.sk, kde vám radi poradíme, ako v takýchto prípadoch postupovať. V prípade reklamácie nevyhadzujte obal - je predmetom dôkazového konania.

Nezávadné materiály

Hygienicky nezávadné, testované a certifikované podľa noriem EÚ !

V ČOM SME VÝNIMOČNÍ?

Poradenstvo, inovatívnosť a široký výber edukatívnych hračiek !

Rýchle dodanie

Doručíme Vám balík i do 24 hodín, kdekoľvek na Slovensku !